Zdravotní středisko

24. ledna 2013 v 20:23 | tmobilek89 |  DIT
V rámci DIT existují zdravotní střediska. Jedno na Bolton street a jedno na Kevin street, pokud mám správné informace, a to přímo v budově univerizity. I jako Erasmus studenti máme právo na poskytnutí zdravotní péče zadarmo.

Bylo příjemné, že hned u vchodu jsem potkala paní ze Slovenska, která mě zapsala do systému, protože jsem měla jen pár minut po registraci. Počkala jsem v čekárně a za pár minut mě přijala sestra, která měla přednášku na informační schůzce. Mluvila velmi pomalu, takže jsem ji dobře rozuměla. Provedla nějaká vyšetření a doporučila mi léky. Jelikož si chtěla být jistá, zapsala mě ještě k doktorce, která měla chvíli času za pár minut. Počkala jsem v čekárně a za dvacet minut jsem šla za doktorkou, která mě detailněji prohlédla a předepsala mi léky, které jsem si pak vyzvedla v lékárně.

U doktorky mi stačilo ukázat studentskou ID kartičku a modrou evropskou kartičku, kterou požadovali i v lékárně. Tak jsem něco málo doplácela za léky. V okolí Augien Street se nachází hned dvě lékárny, takže najít je není problém.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama